MISTRZOSTWA REJONU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ
Dnia 21 maja 2026 roku uczniowie naszej szkoły: Jakub Jasiński, Kamil Adamczyk oraz Kornel Kaczmarek reprezentowali szkołę podczas Mistrzostw Rejonu w Siatkówce Plażowej w Nowym Tomyślu.
Choć tym razem nie udało się stanąć na podium, nasi zawodnicy walczyli do samego końca, pokazując ogromne zaangażowanie, determinację oraz sportowego ducha. Każdy mecz był pełen emocji i ambitnej walki o każdy punkt.
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za godne reprezentowanie szkoły. Z ogromną przyjemnością mogłam obserwować i podziwiać, jak świetnie antycypowali każdy ruch przeciwnika oraz współpracowali na boisku. Jestem z Was bardzo dumna!
Mistrzostwa w Nowym Tomyślu były jednocześnie ostatnimi sportowymi zmaganiami naszej szkoły w tym roku szkolnym. Tym bardziej dziękujemy zawodnikom za wysiłek, zaangażowanie oraz wszystkie emocje, których dostarczyli podczas tegorocznych zawodów.
Gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych!
Anna Krawczyk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!