SP w Ryczywole

MISTRZOSTWA REJONU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Ocena 0/5

Dnia 21 maja 2026 roku uczniowie naszej szkoły: Jakub Jasiński, Kamil Adamczyk oraz Kornel Kaczmarek reprezentowali szkołę podczas Mistrzostw Rejonu w Siatkówce Plażowej w Nowym Tomyślu.

Choć tym razem nie udało się stanąć na podium, nasi zawodnicy walczyli do samego końca, pokazując ogromne zaangażowanie, determinację oraz sportowego ducha. Każdy mecz był pełen emocji i ambitnej walki o każdy punkt.

Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za godne reprezentowanie szkoły. Z ogromną przyjemnością mogłam obserwować i podziwiać, jak świetnie antycypowali każdy ruch przeciwnika oraz współpracowali na boisku. Jestem z Was bardzo dumna!

Mistrzostwa w Nowym Tomyślu były jednocześnie ostatnimi sportowymi zmaganiami naszej szkoły w tym roku szkolnym. Tym bardziej dziękujemy zawodnikom za wysiłek, zaangażowanie oraz wszystkie emocje, których dostarczyli podczas tegorocznych zawodów.

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych!

 

Anna Krawczyk

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności