WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO KLAS II I III O TYTUŁ „MISTRZ ORTOGRAFII”
W piątek 22.05.2026r odbył się coroczny Szkolny konkurs ortograficzny klas II i III. Uczniowie rywalizowali ze sobą o zdobycie tytułu „Mistrz ortografii”.
Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
„Mistrz ortografii klas II”: Mikołaj Skrzypek – klasa 2a
II miejsce - Oliwia Mulka - klasa 2a
III miejsce - Hanna Górka – klasa 2b
Nie wyłoniono „Mistrza ortografii klas III”.
II miejsce - Michalina Sammler - klasa 3a
III miejsce - Jagoda Buława - klasa 3a
Gratulujemy zwycięzcom!
Organizatorzy: Liliana Molewska, Grażyna Rembacz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!