CZWARTE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1A
W dniu 27 kwietnia 2026 r. w klasie 1a odbyło się czwarte spotkanie z książką w ramach projektu „Poczytaj mi, proszę”. Tym razem uczniów odwiedziła mama Marysi – pani Joanna, która z dużym zaangażowaniem i ciepłem przeczytała dzieciom wybrane rozdziały z książki „Detektyw Pozytywka”.
Po wspólnym czytaniu uczniowie aktywnie pracowali nad zrozumieniem tekstu – omawiali jego treść oraz rozwiązywali zadania związane z poznaną historią. Następnie przystąpili do części plastycznej, podczas której zaprojektowali, ozdobili i wycięli własne skarpetki z delfinkami – inspirowane pierwszą zagadką detektywa.
Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze, rozwijając zarówno wyobraźnię, jak i zainteresowania czytelnicze dzieci.
Ewelina Woźnicka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!