SP w Ryczywole

CZWARTE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1A

Ocena 0/5

W dniu 27 kwietnia 2026 r. w klasie 1a odbyło się czwarte spotkanie z książką w ramach projektu „Poczytaj mi, proszę”. Tym razem uczniów odwiedziła mama Marysi – pani Joanna, która z dużym zaangażowaniem i ciepłem przeczytała dzieciom wybrane rozdziały z książki „Detektyw Pozytywka”.

Po wspólnym czytaniu uczniowie aktywnie pracowali nad zrozumieniem tekstu – omawiali jego treść oraz rozwiązywali zadania związane z poznaną historią. Następnie przystąpili do części plastycznej, podczas której zaprojektowali, ozdobili i wycięli własne skarpetki z delfinkami – inspirowane pierwszą zagadką detektywa.

Spotkanie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze, rozwijając zarówno wyobraźnię, jak i zainteresowania czytelnicze dzieci.

 

Ewelina Woźnicka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności