SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI "DBAJMY O NASZĄ PLANETĘ"
Dnia 28 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas 1–3. W wydarzeniu wzięło udział aż 19 młodych artystów, którzy z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali utwory o tematyce ekologicznej.
Uczniowie zachwycili publiczność i komisję nie tylko piękną recytacją, ale także ciekawymi interpretacjami oraz wrażliwością na problemy naszej planety. Każdy występ był wyjątkowy i pokazał, jak ważne jest dbanie o środowisko już od najmłodszych lat.
Komisja konkursowa w składzie: p. Joanna Berndt, p. Karolina Zimna oraz p. Marlena Rejniak miała niełatwe zadanie, by wyłonić najlepszych. Ostatecznie doceniono następujących uczniów:
I miejsce ex aequo:
Florian Wardęga (1a)
Oliwia Witzberg (1a)
Julian Galiński (2a)
Julia Magas (2a)
Wyróżnienia:
Władysław Grześkiewicz (2b)
Jan Jasiński (2b)
Nadia Łuczak (3b)
Liliana Stepka (3c)
Przemysław Żrałka (3c)
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i wspaniałych występów!
Paulina Galińska
Sandra Małecka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!