KONKURS WIEDZY O ZDROWIU I BEZPIECZEŃSTWIE DLA KLAS DRUGICH
W czwartek 23.04 odbył się konkurs Wiedzy o zdrowiu i bezpieczeństwie dla klas drugich.
Celem konkursu było:
· poznanie prawidłowych zachowań w sytuacji zagrożenia zdrowia
· kształtowanie zdrowego stylu życia
· uwrażliwienie na znaczenie aktywnego odpoczynku dla prawidłowego rozwoju ciała
· poznanie zasad prawidłowego przechodzenia przez jezdnię
· pogłębianie podstawowej wiedzy na temat znaków drogowych
· rozwijanie umiejętności właściwego współzawodnictwa
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, a wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce- Julia Magas- klasa 2a
II miejsce- Lena Kos- klasa 2a
III miejsce- Gabriel Marchwiak- klasa 2b
Jan Jasiński – klasa 2b
Rozalia Cieślik- klasa 2b
Oliwia Mulka – klasa 2a
Gratulujemy zwycięzcom!
Organizatorzy: G. Rembacz, L. Molewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!