TRZECIE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1B
30 marca 2026 r. w klasie 1b odbyło się trzecie spotkanie z książką w ramach projektu „Poczytaj mi, proszę”. Naszym gościem była mama Maksa – pani Jadwiga, która przeczytała dzieciom opowiadanie pt. "Wielkanocna niespodzianka", z którego dzieci dowiedziały się, że warto ludziom sprawiać radość. Następnie uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące wysłuchanego opowiadania i rysowali kolorowe jajka.
Serdecznie dziękujemy pani Jadwidze za zaangażowanie i poświęcony czas.
Beata Kamińska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!