FESTIWAL RZEMIOSŁA
17 kwietnia uczniowie klas ósmych naszej szkoły byli na III Festiwalu Rzemiosła w Obornikach. Wydarzenie odbywało się na Targowisku Miejskim w Obornikach i towarzyszyły mu takie atrakcje jak pokazy, wystawy czy degustacje lokalnych wyrobów.
Głównym punktami Festiwalu były:
- pokazy zawodów rzemieślniczych,
- spotkania z rzemieślnikami,
- punkt doradztwa zawodowego,
- stacja degustacja,
- gra miejska „Zagrajmy w rzemiosło”.
Całej imprezie towarzyszyła miła atmosfera i słoneczna pogoda.
Danuta Napierała


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!