IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT - FINAŁ REJONU POZNAŃ- ZACHÓD
Dnia 14 kwietnia reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w rejonowym turnieju koszykówki, który odbył się w Opalenicy. W zawodach uczestniczyły drużyny ze szkół, które wywalczyły awans na szczeblu swoich powiatów, m.in. z Kórnika, Grodziska Wielkopolskiego czy Opalenicy. Rywalizacja była niezwykle zacięta i pełna sportowych emocji.
Dziewczęta rywalizowały z wymagającymi przeciwniczkami. Mimo dużego zaangażowania i walki do końca w każdym spotkaniu, tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 5 miejsce. Zebraliśmy cenne doświadczenie, zwłaszcza, że po raz pierwszy wystąpiliśmy na tym szczeblu rozgrywek szkolnych.
Szkołę Podstawową im. Powstańców Wielkopolskich w Ryczywole reprezentowały: Róża Misiukiewicz, Lena Furman, Zuzanna Grzechowiak, Amelia Krawczyk, Klara Zimna, Zofia Komasa, Mariola Fryc, Tatiana Olech, Julia Jaśkiewicz, Blanka Górka, Liliana Cieślik, Oleksandra Spektor.
Gratulujemy zawodniczkom sportowej postawy oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.
Mariola Fryc


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!