SP w Ryczywole

FESTIWAL RZEMIOSŁA

Ocena 0/5

17 kwietnia uczniowie klas ósmych naszej szkoły byli na III Festiwalu Rzemiosła w Obornikach. Wydarzenie odbywało się na Targowisku Miejskim  w Obornikach i towarzyszyły mu takie atrakcje jak pokazy, wystawy czy degustacje lokalnych wyrobów.

Głównym punktami Festiwalu były: 

  • pokazy zawodów rzemieślniczych,
  • spotkania z rzemieślnikami,
  • punkt doradztwa zawodowego,
  • stacja degustacja,
  • gra miejska „Zagrajmy w rzemiosło”.

Całej imprezie towarzyszyła miła atmosfera i słoneczna pogoda.

 

Danuta Napierała

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności