SP w Ryczywole

TRZECIE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1B

Ocena 0/5

30 marca 2026 r. w klasie 1b odbyło się trzecie spotkanie z książką w ramach projektu „Poczytaj mi, proszę”. Naszym gościem była mama Maksa – pani Jadwiga, która przeczytała dzieciom  opowiadanie pt. "Wielkanocna niespodzianka", z którego dzieci dowiedziały się, że warto ludziom sprawiać radość. Następnie uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące wysłuchanego opowiadania i rysowali kolorowe jajka.

Serdecznie dziękujemy pani Jadwidze za zaangażowanie i poświęcony czas.

 

Beata Kamińska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności