WICEMISTRZOWIE POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ
7 maja w Obornikach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej. Naszą szkołę reprezentowali Kornel Kaczmarek, Kamil Adamczyk oraz Jakub Jasiński.
Po bardzo dobrej grze i zaciętej rywalizacji nasi zawodnicy wywalczyli II miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzów powiatu oraz awans do zawodów rejonowych.
Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu, dziękujemy za ambitną walkę i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!
Anna Krawczyk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!