MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ NA ORLIKU
23 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej na Orliku. Naszą szkołę reprezentowali: Stanisław Kledzik, Wiktor Szudrowicz, Olaf Wieczorkiewicz, Wojciech Gracz, Jakub Mulka, Radosław Wołyński, Michał Maszkowski, Marcel Westfal oraz nasza niezawodna Anita Banda.
Po zaciętej walce drużyna zajęła nielubiane przez sportowców IV miejsce. Choć tym razem nie udało się stanąć na podium, zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, wolę walki i sportowego ducha.
Serdecznie dziękujemy całej drużynie za serce zostawione na murawie oraz godne reprezentowanie szkoły. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje w kolejnych latach i przyniesie jeszcze wiele sportowych sukcesów.
Nauczyciele wychowania fizycznego


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!