Drogie Ósmoklasistki i Drodzy Ósmoklasiści - POWODZENIA:)
Drogie Ósmoklasistki i Drodzy Ósmoklasiści,
od najbliższego poniedziałku do środy czeka Was egzamin. W związku z tym w imieniu własnym i naszej społeczności szkolnej życzymy Wam powodzenia:)
Dyrekcja


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!