SP w Ryczywole

WICEMISTRZOWIE POWIATU W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

Ocena 0/5

7 maja w Obornikach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce Plażowej. Naszą szkołę reprezentowali Kornel Kaczmarek, Kamil Adamczyk oraz Jakub Jasiński.

Po bardzo dobrej grze i zaciętej rywalizacji nasi zawodnicy wywalczyli II miejsce, zdobywając tytuł wicemistrzów powiatu oraz awans do zawodów rejonowych.

Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu, dziękujemy za ambitną walkę i życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek!

 

Anna Krawczyk

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności