PIĄTE SPOTKANIE Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1A
Dziś w klasie 1a odbyło się piąte spotkanie w ramach projektu „Poczytaj mi proszę”, którego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci oraz wspólne spędzanie czasu z rodzicami przy książce. Tym razem odwiedziła nas mama Oliwii – pani Magdalena, która przeczytała uczniom lekturę pt. „Pilot i ja”.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem wysłuchały opowiadania, aktywnie uczestniczyły w rozmowie na temat poznanych przygód bohaterów oraz chętnie dzieliły się swoimi spostrzeżeniami. Po wspólnym czytaniu uczniowie wykonywali zadania związane z treścią książki, rozwijając przy tym swoją wyobraźnię i umiejętność współpracy.
Dużą niespodzianką okazały się przygotowane przez naszego gościa małe modele samolotów do samodzielnego złożenia. Składanie modeli sprawiło dzieciom wiele radości i było doskonałym nawiązaniem do tematyki przeczytanej lektury. Serdecznie dziękujemy pani Magdalenie za zaangażowanie, poświęcony czas i miłe spotkanie!
Ewelina Woźnicka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!