CZYTANIE NA POLANIE - KLASY 1
W piątek, 22 maja 2026 r., uczniowie klas 1a i 1b wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Czytanie na polanie”, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dzieci do sięgania po książki w przyjaznej, plenerowej atmosferze.
Naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele biblioteki w Ryczywole, którzy przybliżyli dzieciom świat książek i zachęcali do regularnego korzystania z biblioteki. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze i sprawiło uczniom wiele radości.
Serdecznie dziękujemy przedstawicielom biblioteki za wizytę oraz wspólnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że udział w akcji „Czytanie na polanie” zachęci naszych uczniów do jeszcze częstszego sięgania po książki.
Ewelina Woźnicka


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!