WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
W dniu 19.06.2026 r odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W drodze głosowania do Samorządu Uczniowskiego zostali wybrani:
1. Kornelia Foedke
2. Antonina Koplin
3. Antonina Krzysztoń
4. Nadia Łuczak
5. Hanna Partyka
6. Lena Piotr
7. Franciszek Waliński
8. Blanka Zając
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2026/2027 została Lena Piotr. Zastępcą przewodniczącego został Franciszek Waliński, a sekretarzem Kornelia Foedke.
WSZYSTKIM GRATULUJEMY!
ŻYCZYMY MIŁEJ I OWOCNEJ PRACY W NOWYM ROKU SZKOLNYM.
Kornelia Foedke


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!