WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ROGOŹNA
25 czerwca 2026 roku uczniowie klas 4b, 5a, 5b i 5c uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie.
Ten upalny, czerwcowy dzień dzieci spędziły na rozległym placu zabaw położonym nad rogozińskim jeziorem. Przyjemny cień kwitnących lip pozwolił odpocząć od wysokiej temperatury i sprzyjał wspólnej zabawie. Uczniowie chętnie korzystali z atrakcji, które oferuje infrastruktura ośrodka sportowego, aktywnie spędzając czas na świeżym powietrzu.
Ważnym punktem wyjazdu był integracyjny piknik. Uczniowie wspólnie piekli kiełbaski przy ognisku, rozmawiali i bawili się, wzmacniając koleżeńskie relacje. Nie zabrakło również gier, zabaw i chwil relaksu w pięknym otoczeniu przyrody.
Wycieczka przebiegała w miłej i sielskiej atmosferze. Czas upłynął bardzo szybko na wspólnej zabawie, aktywnym wypoczynku i integracji. Wszyscy uczestnicy wrócili do domu zadowoleni, pełni pozytywnych wrażeń i wakacyjnego nastroju.
Organizatorzy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!