MAJOWA WYCIECZKA KLAS PIĄTYCH
Uczniowie klas piątych 19 maja wzięli udział w wycieczce do Poznania. Na początek wizyta w CINEMA CITY i świetny film „Hopnięci”. To bajka o przyjaźni człowieka ze zwierzętami. Bardzo pouczająca fabuła o tym, że przyjaźń i współpraca między naszymi gatunkami pozwala pokonać największe przeszkody. Filmowy cytat „zło bobrem zwyciężaj” zapadł w naszej pamięci. Kolejnym punktem na naszej wycieczkowej mapie była wizyta w STACJI GRAWITACJA. Niezliczona ilość trampolin, lin i torów wspinaczkowych pozwoliła nam naprawdę się „wychillować” i oderwać od codziennej szkolnej rzeczywistości! Dla nas była to też okazja, by zobaczyć jak aktywnie można zagospodarować czas wolny. Na koniec coś dla ciała. Zmęczeni i głodni udaliśmy się na posiłek. Przed nami ostatnia prosta w drodze do wakacji. Ostatnie dni wytężonej nauki! Ale już za momencik, już za chwileczkę…
Luiza Bogacz


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!