Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 16 czerwca 2024
Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
deszcz
17°C

GMINNY KONKURS LOGOPEDYCZNY „WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI”

Ocena 0/5

07.06.2024 r. odbył się w naszej szkole II etap Gminnego Konkursu Logopedycznego pt. „Wierszyki łamiące języki”. 

W konkursie wzięło udział 15 uczestników reprezentujących Zespół Szkolno- Przedszkolny w Ludomach pod opieką logopedy, p. Aleksandry Baran oraz reprezentujących naszą szkołę. Uczniowie zaprezentowali wybrany przez siebie utwór poetycki zawierający trudne do wymówienia słowa.
Wystąpienia oceniało jury w składzie: p. Monika Szczecina - logopeda, nauczyciel wychowania przedszkolnego z Przedszkola Publicznego w Ryczywole, p. Sandra Małecka- nauczyciel wspomagający oraz p. Barbara Gajewska- pedagog szkolny. 
Komisja konkursowa podczas prezentacji wierszy oceniała trudność wiersza, jakość wykonania, intonację i dykcję, interpretację oraz wrażenia artystyczne. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco: 

I miejsce- Nadia Łuczak  (SP Ryczywół)

II miejsce- Jagoda Marciniak (ZSP Ludomy)

II miejsce- Lena Piotr (SP Ryczywół)

Wyróżnienia- Michalina Woźniak (ZSP Ludomy) i Agata Chmielewska (SP Ryczywół)

Gratulujemy wszystkim uczniom pięknych wystąpień, doceniamy wysiłek włożony w naukę trudnych wierszy i życzymy dalszych sukcesów ;)

 

Natalia Dachtera 

Grażyna Rembacz

Galeria zdjęć

IMG_8652 IMG_8653 IMG_8657 IMG_8655 IMG_8660 IMG_8661 IMG_8664 IMG_8666 IMG_8667 IMG_8669 IMG_8673 IMG_8676 IMG_8678 IMG_8680 IMG_8683 IMG_8686 IMG_8688 IMG_8689 IMG_8692 IMG_8694 IMG_8695 IMG_8696 IMG_8697 IMG_8699 IMG_8700 IMG_8701 IMG_8703 IMG_8704
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.