SP w Ryczywole

ŚWIĘTO NARODOWE TRZECIEGO MAJA 2025

Ocena 0/5

30 kwietnia 2025 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca 234. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie zaprezentowali inscenizację przybliżającą ten ważny moment z historii Polski. Przejmujące recytacje, piękne wykonania pieśni patriotycznych oraz nastrojowa oprawa muzyczna i wizualna sprawiły, że całość miała niezwykle poruszający i refleksyjny charakter. Młodzi aktorzy wykazali się dużym zaangażowaniem i wrażliwością historyczną, w pełni oddając atmosferę tamtych czasów oraz wartości, które przyświecały twórcom konstytucji: wolność, równość i dobro wspólne. Dzięki ich staraniom społeczność szkolna mogła doświadczyć emocji towarzyszących wydarzeniu oraz zastanowić się nad jego aktualnym znaczeniem.

 

Beata Binkiewicz

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności