SP w Ryczywole

„ŻYĆ NIE MOŻNA W BAŁAGANIE" - 22 KWIETNIA „DZIEŃ ZIEMI”

Ocena 0/5

 

                   "Kiedy rano Słońce świeci , wybiegają na dwór dzieci.

                     Lecz zabawa się nie kleci, bo dokoła sterty śmieci.

                    Tu papierek od cukierka, tam po soku jest butelka.

                    Ówdzie puszka po napoju i pudełko. Może twoje?”

                                                                                                            

22 kwietnia uczniowie klasy IIb zaplanowali posprzątanie terenu wokół szkoły.

Zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki pośpieszyli Ziemi z pomocą…

Mimo, że było bardzo zimno akcja przebiegła sprawnie, a efekty pracy uczniów były zaskakujące.

Czynny udział w tym przedsięwzięciu dał uczniom do zrozumienia, że należy dbać o swoje najbliższe środowisko oraz czystość otoczenia.

 

Opracowanie: J. Stachowiak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności