SP w Ryczywole

ZŁOTO SIATKARZY PLAŻOWYCH!

Ocena 0/5

Dnia 8.05.2025 r osiągnęliśmy historyczny sukces w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej. Podczas zawodów rozgrywanych na obornickich Żwirkach zaprezentowaliśmy swoje wysokie umiejętności siatkarskie , które pozwoliły nam zdobyć złoty medal i awans na Mistrzostwa Rejonu. W mistrzowskiej drużynie zagrali: Fabian Hinc, Adam Furman, Kornel Kaczmarek, Wiktor Gawroński i Mateusz Modlisz. Wielkie gratulacje :)  

 

Anna Krawczyk 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności