SP w Ryczywole

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO ,,WSPOMNIENIA Z WAKACJI’’ DLA KLAS I-III

Ocena 0/5

Celem konkursu było:

– pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników,

– wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej,

– wyrabianie poczucia estetyki,

– inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki,

– popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych,

– profilaktyka bezpiecznego spędzania czasu wolnego.

Na konkurs napłynęło 25 bardzo ciekawych, pomysłowych i twórczych prac. Jury po długich naradach nagrodziło następujące prace:

I miejsce –  Nikodem Piróg kl.3a

II miejsce ex aequo  – Julian Galiński kl.1a i Joanna Olech kl.3c

III miejsce ex aequo – Konrad Witkowski kl. 2a i Lena Krawczak kl.3b

Wyróżnienia: 

- Antonina Krzysztoń kl.2a

- Cezary Stepka kl.2a

- Kamila Wiśniewska kl.2a

- Oliwier Erdmann kl.1b

- Jagoda Buława kl.2a

- Lena Grośty kl.3c

- Maja Nowak kl.1b

- Tymoteusz Momot kl.1a

- Daniel Bąk kl.3c

- Kornelia Foedke kl.3b

- Nadia Łuczak kl.2b

Wszystkie prace zostały wywieszone na szkolnym holu. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu.

 

Organizatorzy: Beata Kamińska i Marlena Rejniak

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności