SP w Ryczywole

WYMIANA KARTEK WIELKANOCNYCH

Ocena 0/5

Czy dostaliście kiedyś życzenia świąteczne od obcych osób? A może je pisaliście?

Uczniowie klas 7a i 7b wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek wielkanocnych. Własnoręcznie wykonali piękne kartki oraz napisali życzenia w języku niemieckim i wysłali je do swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Polkowicach oraz do Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Rogoźnie. Kartki z Rogoźna już dotarły, z niecierpliwością czekamy jeszcze na świąteczną przesyłkę od uczniów z Polkowic.

Taka wymiana to doskonała okazja do kultywowania tradycji świątecznych, integracji szkół poprzez nawiązywanie nowych kontaktów między uczniami. Dzięki niej uczniowie mogli w praktyce wykorzystać to, czego uczą się na lekcjach języka niemieckiego.  

 

Natalia Dachtera

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności