SP w Ryczywole

WYCIECZKA DO WIARDUNEK – WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Ocena 0/5

11 czerwca uczniowie klas 2a i 2c wzięli udział w wyjątkowej wycieczce do Warsztatów Terapii Zajęciowej w Wiardunkach. Głównym celem wyjazdu była integracja dzieci z osobami niepełnosprawnymi, poprzez wspólne zajęcia i zabawy. Na początku dzieci obejrzały występ artystyczny przygotowany przez uczestników warsztatów, podczas którego mogły podziwiać ich talenty. Następnie wszyscy uczestniczyli w różnorodnych konkurencjach sportowych, które sprzyjały wzajemnemu wsparciu i dobrej zabawie. Po sportowych emocjach przyszedł czas na wspólne śniadanie i słodki poczęstunek. Niespodzianką był przyjazd wozów strażackich – strażacy zaprezentowali dzieciom i uczestnikom WTZ sprzęt i opowiedzieli o swojej pracy. Wycieczka przebiegła w niezwykle miłej, pełnej życzliwości atmosferze i była doskonałą okazją do nauki szacunku, empatii. To wydarzenie na pewno zostanie w pamięci zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy wzięli w nim udział.

 

Justyna Kalinowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności