SP w Ryczywole

WYCIECZKA DO TEATRU W CHODZIEŻY

Ocena 0/5

W dniu 17.10.2024 roku odbyła się wycieczka edukacyjna do teatru w Chodzieży. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami. W czasie wycieczki oglądaliśmy spektakl "Jak palce jednej ręki" przygotowany przez Chodzieski Dom Kultury. Uczniowie wraz z aktorami przenieśli się do krainy różnorodności, w której to każdy mieszkaniec tej krainy był traktowany tak samo i żył szczęśliwie. Uczniowie usłyszeli o tolerancji i akceptacji co jest najlepszą drogą do szczęścia. Wycieczka była bardzo przyjemnym doświadczeniem artystycznym i przyniosła nam dużo radości. 

 

Marlena Rejniak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności