SP w Ryczywole

WYCIECZKA DO JARACZA

Ocena 0/5

Dnia 17.10.2023 r. uczniowie klasy 6a i 5b wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę szkolną do Jaracza. Podczas pobytu dzieci brały udział w warsztatach, poznawały sposoby wytwarzania mąki i kaszy; zapoznały się z budową i działaniem pieców chlebowych. Uczniowie zwiedzili również muzeum młynarstwa, mieli okazję obejrzeć wnętrze wiatraka koźlak. Zwieńczeniem pobytu było ognisko, przy którym upieczono kiełbaski i pyszne pianki. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności