SP w Ryczywole

WIGILIJNE SPOTKANIE KLASOWE

Ocena 0/5

Wigilia i Boże Narodzenie świętowane są w Polsce w gronie rodziny i najbliższych. Przy blasku choinki, zapachu specjalnych potraw oraz wspólnym śpiewaniu kolęd rodziny zacieśniają swoje więzy i pielęgnują najpiękniejsze polskie tradycje.

W klasowej wspólnocie przy wigilijnym stole spotkały się 17grudnia klasy Ib, Ic i IIa. Składając sobie wzajemnie serdeczne życzenia uczniowie podzielili się opłatkiem, a następnie wśród radosnych rozmów uczestniczyli w wigilijnym poczęstunku.  Nie zabrakło również wspólnego śpiewania kolęd. Było odświętnie, uroczyście i bardzo przyjemnie. Radość malowała się na twarzach wszystkich.

 

Uczniowie życzyli sobie Wesołych Świąt! Bez zmartwień, z barszczem, z grzybami, z karpiem, z gościem, co niesie szczęście.

 

                                              Opracowały: J. Stachowiak

                                                                 J. Matuszak

                                                                  L. Molewska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności