SP w Ryczywole

WIGILIA W KLASIE 2C

Ocena 0/5

Świąteczny nastrój panujący ostatnio w naszej szkole udzielił się uczniom klasy IIc i towarzyszył podczas Wigilii klasowej, która miała miejsce 22 grudnia.

Wszyscy aktywnie zaangażowali się w przygotowania, przynosząc świąteczne stroiki, dekoracje, sianko, opłatki i wspaniałe babeczki.

Po obejrzeniu jasełek szkolnych nastąpił magiczny czas łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń świątecznych oraz noworocznych. Później usiedliśmy do wspólnego posiłku, a gdy już głód został zaspokojony, przyszedł czas na wspólne kolędowanie, prezenty i braterskie rozmowy przy stole. Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach dzieci. Chwile te nie tylko utrwalają znajomość tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych, ale też wzmacniają serdeczne i bliskie relacje.

Ten szczególny czas minął bardzo szybko. Gorąco i serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu wieczerzy wigilijnej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności