SP w Ryczywole

WICEMISTRZOSTWO REJONU W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ

Ocena 0/5

Dnia 16.05.2025 r. wzięliśmy udział w Mistrzostwach Rejonu w Siatkówce Plażowej. Zawody z udziałem pięciu drużyn odbyły się w Nowym Tomyślu. Wspaniała postawa naszego zespołu pozwoliła na zdobycie srebrnego medalu, choć do złota brakowało tak niewiele (przegrana w tie-breaku 9-11). Mimo niesprzyjającej aury nasi zawodnicy dzielnie walczyli w deszczu i silnym wietrze uzyskując awans na Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego. Nasza wspaniała reprezentacja: Kornel Kaczmarek, Mateusz Modlisz, Fabian Hinc, Wiktor Gawroński i Adam Furman. Dziękuję za ogrom emocji - jestem z Was dumna!  

Ania Krawczyk 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności