SP w Ryczywole

WALENTYNKI W KLASIE 3A

Ocena 0/5

14 lutego to dzień, w którym obchodzimy Święto Zakochanych. W tym dniu uczniowie poznawali tradycje walentynkowe, budowali atmosferę przyjaźni i życzliwości. Na ubraniach królował kolor czerwony oraz nie zabrakło słodkich przekąsek. Dzieci samodzielnie wykonały kartki walentynkowe, które trafią do zaprzyjaźnionej lub ukochanej osoby. Dodatkową atrakcją była fotobudka, która wywołała wiele śmiechu. W tym dniu panował szczególny, wspaniały nastrój, przepełniony miłością, przyjaźnią i sympatią. To był naprawdę miło spędzony czas!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności