SP w Ryczywole

TYDZIEŃ WALENTYNKOWY

Ocena 0/5

Święto zakochanych - walentynki obchodzone jest zawsze 14 lutego. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów lub kartek zawierających wyznanie uczucia, często pisane wierszem.  W tym roku walentynki wypadają w ferie zimowe, dlatego obchodziliśmy je w ostatnim tygodniu nauki szkolnej poprzedzającym długo wyczekiwana przerwę. Z tej okazji Szkolne Koło Wolontariatu przygotowało atrakcje: od poniedziałku 5 lutego działała poczta walentynkowa, natomiast w czwartek 8 lutego uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece. Serduszka i kartki walentynkowe trafiły do adresatów w piątek. 



Agnieszka Rewers 
Beata Kamińska 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności