SP w Ryczywole

SZKOLNY KONKURS DLA KLAS II –III ”MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”

Ocena 0/5

Dla każdego jak marzenie,                  

jest przez „0” liczb mnożenie!            

Zawsze wynik jest gotowy-                  

Zero - no i kłopot z głowy.

Gdy przez „1” będziesz mnożyć

możesz problem ten odłożyć!

Bo iloczyn równy liczbie,

którą mnożyć Ci dziś przyjdzie.


Dnia 10 maja odbył się konkurs matematyczny o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Rywalizowali najlepsi matematycy z klasy 2a,2b,2c,3a,3b,3c.

Celem konkursu było sprawdzenie biegłości w posługiwaniu się tabliczką mnożenia.

W zmaganiach o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia” obowiązywała znajomość tabliczki mnożenia w klasach drugich - w zakresie 50, w klasach trzecich -100. Dało się zaobserwować bardzo wyrównany poziom wśród uczestników. „Mistrzem Tabliczki Mnożenia” w roku szkolnym 2021/2022 klas drugich została uczennica klasy 2a - Karina Świderska, a klas trzecich uczeń klasy 3a - Franciszek Waliński.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY, a szczególnie MISTRZOM.

 

Opracowanie:     Joanna Stachowiak

                           Jolanta Matuszak

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności