SP w Ryczywole

ŚWIĄTECZNE PIECZENIE PIERNIKÓW

Ocena 0/5

Dnia 10 grudnia 2021 roku klasy 5A i 6A wraz z wychowawcami zebrały się w świetlicy szkolnej, aby wspólnie upiec pierniki. Podjęliśmy się tego zadania, aby umilić sobie czas w trakcie zbliżającej się wigilii klasowej i wypełnić nasze brzuszki świątecznymi słodkościami.

Niektóre grupy były naprawdę świetnie zorganizowane, ponieważ wcześniej przydzieliły każdemu konkretne zadanie, w związku z czym szybko przygotowały swoje ciasto i wspomogły pracę innych grup. Uważamy, że czas spędzony wraz z kolegami i wychowawcami został świetnie wykorzystany i przy okazji też bardzo dobrze się bawiliśmy. Wprawdzie nie obyło się bez wypadków w postaci złamanej łopatki, zafarbowania ubrania czy chwilowego wkradnięcia się chaosu, lecz wszyscy sprostaliśmy zadaniu. Praca szła nam tak dobrze, że kolejka blach do piekarnika się nie zmniejszała, i gdyby nie nasza zgrana współpraca, efekty nie byłyby aż tak udane.

Teraz pozostaje czekać, aż spałaszujemy pyszne rezultaty naszej pracy... :)

 

Autorzy: Sandra Kłos, Oliwia Stawujak, Nina Szacht, Adam Kotlarczyk

 

P.S. Bardzo dziękujemy paniom z obsługi za cierpliwość i pomoc przy pieczeniu pierniczków! :)

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności