SP w Ryczywole

SREBRO SIATKARZY PLAŻOWYCH

Ocena 0/5

Ostatnie tygodnie spędziliśmy bardzo aktywnie na naszym ryczywolskim stadionie trenując na piaszczystym boisku do zawodów międzyszkolnych. Dnia 20.05 wzieliśmy udział w Mistrzostwach Powiatu w Siatkówce Plażowej, tym razem w starszej kategorii wiekowej chłopców z klas 7 i 8. Chłopcy zagrali w składzie: Oliwier Kaczmarek, Jakub Jasiński i Nikodem Momot po zaciętej walce w półfinałach (Oliwier zachowując zimną krew przy wyniku 6:10 w tie breaku swoją zagrywką sprawił, że wygraliśmy (12:10) i mogliśmy powalczyć w finale). Chłopcy swoją niesamowitą grą zdobyli srebro i awans na zawody rejonowe. 

Dnia 23.05 nasza reprezentacja chłopców w tym samym składzie wzięła udział w Mistrzostwach Rejonu w Nowym Tomyślu i zajęła nielubiane przez sportowców IV miejsce. Wielkie gratulacje. 

 

Anna Krawczyk

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności