SP w Ryczywole

SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM

Ocena 0/5

W piątek, 25 października 2024r., w klasie 2a i 2c gościliśmy ratownika medycznego- Pana Przemysława Krzysztonia. Poznaliśmy zasady udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia były bardzo atrakcyjne, bo mogliśmy ćwiczyć na fantomach, zobaczyliśmy jak zakłada się kołnierz, poznaliśmy działanie urządzenia AED oraz ćwiczyliśmy zakładanie opatrunku przy różnego rodzaju urazach. Umiejętności, które poznaliśmy pomogą nam w niesieniu pomocy innym. 

Dziękujemy Panu Przemysławowi Krzysztoniowi za ciekawe zajęcia i poświęcony czas.

 

Uczniowie klasy 2a, 2c

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności