SP w Ryczywole

SPOTKANIE Z LEŚNIKIEM Z PAŃSTWOWEJ STRAŻY ŁOWIECKIEJ

Ocena 0/5

Naszą szkołę odwiedził Pan Tomasz Łukaszuk, leśnik z Państwowej Straży Łowieckiej. Gość z ogromną pasją opowiadał o swojej pracy oraz o pięknie polskiej przyrody. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali ciekawostek o leśnych zwierzętach, a dużą atrakcją okazało się poroże, które Pan Tomasz przyniósł, aby dzieci mogły je zobaczyć z bliska.

Spotkanie przebiegło w bardzo serdecznej atmosferze i dostarczyło uczniom wielu nowych, inspirujących wiadomości o otaczającym nas świecie.

Liliana Molewska

Galeria zdjęć

IMG_2292 IMG_2290 IMG_2287 IMG_2291
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności