SP w Ryczywole

SPOTKANIE Z ASTRONOMEM

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 2a zaprosili na zajęcia pana Tadeusza Figla, który zajmuje się astronomią. Spotkanie było podsumowaniem bloku tematycznego „W drodze do gwiazd".

Pan T. Figiel opowiedział dzieciom o swojej pasji. Drugoklasiści dowiedzieli się na czym polega praca astronoma. Zapoznali się z budową i działaniem teleskopu. Dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę o kosmosie i sposobie prowadzenia obserwacji.

 

Justyna Kalinowska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności