SP w Ryczywole

SPOTKANIE UCZNIÓW KLAS SIÓDMYCH I ÓSMYCH Z PISARZEM – PANEM KAMILEM SOBIKIEM

Ocena 0/5

2 czerwca 2025 roku nasi uczniowie spotkali się z pisarzem, panem Kamilem Sobikiem, autorem powieści fantasy, sensacyjnych i historycznych.

W swobodnej rozmowie z uczniami opowiadał, jak powstawały jego pierwsze książki. Inspirację do ich pisania czerpał w najróżniejszych miejscach. Szybko zainteresował swoimi pomysłami miłośników gier komputerowych, których w naszej szkole nie brakuje. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się od autora, że muszą uwierzyć w swoje możliwości, gdyż w każdym znajdują się nieodkryte pokłady możliwości, trzeba je tylko wydobyć i nie bać się zrobić z nich użytek. Pan Kamil Sobik mówił, że w jego głowie zawsze było wiele pomysłów, ale brakowało odwagi, aby je zapisać. Mówił też o tym, że jako uczeń nie przepadał za książkami, uznawał bowiem, że czytanie to nuda. Zmienił zdanie po przeczytaniu książki Georga R. R. Martina. Od tego czasu nie wyobraża sobie dnia bez lektury.

 

Ewa Gronowska

Galeria zdjęć

IMG_1032 IMG_1035 IMG_1036 IMG_1038
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności