SP w Ryczywole

SPOTKANIE PRZY GRILLU

Ocena 0/5

5 maja 2022 r. w godzinach popołudniowych uczniowie klasy IVa wraz z wychowawcą spotkali się przy wspólnym grillowaniu. Początkowo pogoda zrobiła nam psikusa, ponieważ zaczął padać deszcz. Spędziliśmy ten czas pod wiatą zajadając się kiełbaskami z grilla i pysznym ciastem drożdżowym. Na szczęście po niedługim czasie wyszło słońce i zabawa przeniosła się na boisko szkolne. Graliśmy w czerwone – zielone, pytanie – wyzwanie, głuchy telefon oraz szukanego berka. Był to mile spędzony czas.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności