SP w Ryczywole

SPEKTAKL "MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ"

Ocena 0/5

Dnia 25 marca 2022 roku uczniowie klas ósmych pod opieką nauczycieli mieli przyjemność obejrzeć spektakl "Moralność pani Dulskiej" w Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole. Sztuka Gabrieli Zapolskiej rozbawiła publiczność, na której ogromne wrażenie zrobiła również fantastyczna gra aktorska, reżyseria i scenografia. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie i za wrażenia!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności