SP w Ryczywole

PODZIĘKOWANIE ZA ZBIÓRKĘ KARMY

Ocena 0/5

"Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies"

Konrad  Lorenz

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie w zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt ze Schroniska AZOREK w Obornikach.Karma została dostarczona do schroniska 4 listopada 2022 roku.  Dzięki Wam - zwierzętom znacznie łatwiej będzie przetrwać trudny zimowy czas. Niezmiernie się cieszymy, że naszych uczniów cechuje bezinteresowna chęć niesienia pomocy oraz szczere serce. Dziękujemy!!!

 

Organizatorzy:

Beata Kamińska

Czesław Mroczek

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności