SP w Ryczywole

Podziękowanie za zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska

Ocena 0/5

Szkolne Koło Wolontariatu składa serdeczne podziękowania uczniom naszej szkoły za aktywny udział w corocznej zbiórce karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Obornikach.
W tym roku również nie zawiedliście. Dziękujemy również rodzicom, którzy dostarczali dary do szkoły. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb braci mniejszych zgromadziliśmy duże ilości karmy suchej, mokrej oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów. Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 13.11.2023 r.

 

Opiekunowie SKW: Beata Kamińska i Agnieszka Rewers

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności