SP w Ryczywole

PIERWSZE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ W KLASIE 1A

Ocena 0/5

6 października w klasie 1a odbyło się pierwsze spotkanie z książką w ramach projektu „Poczytaj mi, proszę”. Tego dnia wyjątkowym gościem była mama Floriana – Pani Lidia, która z ogromnym zaangażowaniem, serdecznością i energią przybliżyła uczniom historię dziesiątej skarpetki z lektury szkolnej „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści, a następnie wspólnie układały plan wydarzeń. Na zakończenie wykonały barwną pracę plastyczną – własną skarpetkę ozdobioną kolorowymi kulkami z krepy.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i ciepłej atmosferze. Uczniowie byli zachwyceni historią oraz obecnością naszego gościa. Takie chwile pokazują, że czytanie może być prawdziwą przygodą, a wspólne obcowanie z książką to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni i miłości do literatury.


Dziękujemy Pani Lidii za poświęcony czas, wspaniałą lekturę i uśmiech, który towarzyszył nam przez całe spotkanie!


Ewelina Woźnicka

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności