SP w Ryczywole

PAMIĘTAMY O OSOBACH SAMOTNYCH

Ocena 0/5

Kartka świąteczna jest wspaniałym prezentem, zwłaszcza jeśli trafia do odpowiedniego adresata. Dlatego też, w marcu wolontariusze przygotowywali kartki świąteczne dla osób starszych, samotnych i chorych zamieszkujących gminę Ryczywół. Celem przedsięwzięcia jest umocnienie przekonania, jak bardzo potrzebne są zwykłe gesty dobroci, życzliwości – szczególnie wobec osób potrzebujących. Dzięki współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ryczywole kartki zostały dostarczone do adresatów.

 

Agnieszka Rewers i Beata Kamińska

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności