SP w Ryczywole

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS 2-3

Ocena 0/5

Dnia 26 maja 2023 r. w naszej szkole odbył się konkurs  ortograficzny pod hasłem
MISTRZ ORTOGRAFII KLAS II - III

Celem konkursu było:

  • promowanie umiejętności w zakresie stosowania zasad ortograficznych języka polskiego, doskonalenie poprawności pisowni ortograficznej i gramatycznej, 
  • kształcenie nawyku prawidłowego stosowania podstawowych zasad ortograficznych,
  • kształcenie umiejętności ortograficznej samokontroli, 
  • rozwijanie zainteresowań kulturą języka polskiego.

Uczestnicy mieli możliwość sprawdzenia, w jakim stopniu opanowali zasady ortograficzne.

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS II 

Alicja Stepka

MISTRZ ORTOGRAFII KLAS III

Antoni Gondek

Konkurs organizowały:Grażyna Rembacz, Liliana Molewska

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności