SP w Ryczywole

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO KINA KLAS 4C, 5B I 5C

Ocena 0/5

5 grudnia 2022 r. uczniowie klas 4c, 5b i 5c wybrali się kina na  film przygodowy "Bella i Sebastian. Nowe pokolenie". 

To wspaniała opowieść o niezwykłej przyjaźni między ośmioletnim chłopcem i psem oraz o sile, jaką można czerpać z przyjaźni. Seans był wzruszającą i pouczającą lekcją szacunku do zwierząt, natury i drugiego człowieka. Uwagę przykuwały sceny pełne akcji oraz zjawiskowe i zachwycające ujęcia górskich krajobrazów. Po dawce ekscytujących emocji uczniowie mieli czas na zakupy i posiłek.

Wycieczkę należy zaliczyć do udanych.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności